Yorumlar | J-Dive Cruises (Diving&Yachting)-MSY OKYANUS JD

Gösterim: 4516
 

DALIŞ, DALIŞ EĞİTİMİ ESNASINDA ÖĞRENİLİR, KENDİ BAŞINIZA GİDEBİLECEĞİNİZ DALIŞLAR İLE DE PEKİŞİR.

SSI Dalış Sistemi, dalış merkezleri ve dalıcı adayları için pekçok kolaylıklar sunmaktadır. Dalıcı adayları ister online olarak isterlerse başlangıç seviyesi kitaplarından dalış hakkında yeterli olan bilgiyi edinirlerken sualtı çalışmalarını içeren videolar ile de eğitimlerinin içerdiği sualtı çalışmalarını görmüş olurlar.

Akıllı telefonlar için tasarlanmış SSI Uygulamasını http://www.divessi.com/app linkinden indirebilirsiniz.

 

SSI Başlangıç seviyesi dalış eğitimi 1 tanesi su üstü 9 adedi sualtı çalışması olmak üzere toplam 10 çalışma içerir. Dalışlı Mavi Yolculuğumuz, dalışa ilgi duyan misafirlemiz için, kaçırılmayacak bir fırsattır.     

 

Eğitimler esnasında SSI Standardının günde 3 dalıştan fazla dalış yapılamaz prensibine uyulur. Önce su üstü çalışmaları sonra toplam 4 dalış içeren Sığ Su Dalış Eğitimi tamamlanır.  Sığ Su Eğitiminin ardından toplam 5 açık deniz dalışı yapılır ve dalış eğitimi tamamlanmış olur. J-Dalış Merkezi olarak verdiğimiz eğitimlerde her bir sualtı çalışması 45 dk. sürelidir. Dalış eğitiminiz süresince en az 10 dalış yapacağınızı ve her bir dalışınızın size özgüven kazandıracağını HATIRLAYINIZ. 

 

Dalışlı veya Dalışsız Mavi Yolculuğunuz esnasındaki “DALIŞ EĞİTİMİ”nizin  bol tekrar içermesi,  size, dalış yapmanın konforunu ve kendi başınıza dalış seyahatlerine çıkabilme özgüvenini sağlar. Unutulmamalıdır ki, farklı gruplar ve dalış merkezleri ile yapılan dalışlar da dalış hakkında çok tecrübe kazandıracaktır.

 

Lütfen! Dalış eğitimi almak istediğinizde; önce dalış sistemleri sonra eğitim standartları hakkında bilgi edininiz. Brövenin dalmayacağını, tecrübenin herşey olduğunu unutmayın! Yetersiz dalış eğitimi sonrasında dalış öğrenmek için para harcamayın, iyi eğitim ile dalışlarınızın tadını çıkarın.  

 

İşte bu nedenledir ki biz İKİ GÜNDE alınan dalış eğitimi ile güvenli dalışlar yapacak dalıcıların yetişemeyeceğini söyleyenlerdeniz.